FLCM0904-110
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FLCM0904-110
JLCPCB Part #
C20624730
Package
SMD-4P,9.5x5.6mm
Description
-40℃~+125℃ 11uH@100kHz 120mΩ 160Ω@20MHz 2 500mA 50V SMD-4P,9.5x5.6mm Common Mode Filters ROHS