FACT4532-510-2P-T
MFR.Part #
FACT4532-510-2P-T
JLCPCB Part #
C20624726
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 1kΩ@10MHz、2.8kΩ@10MHz 1Ω 2 200mA 50V 51uH@100kHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS