FXCM1513CF-301T
MFR.Part #
FXCM1513CF-301T
JLCPCB Part #
C20624720
Package
SMD-4P,15x13mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 13A 2 300Ω@100MHz 5mΩ 80V SMD-4P,15x13mm Common Mode Filters ROHS