FXCM9070F-701T
MFR.Part #
FXCM9070F-701T
JLCPCB Part #
C20624707
Package
SMD-4P,9x7mm
Description
-40℃~+125℃ 10mΩ 10Ω 2 5A 700Ω@100MHz 80V SMD-4P,9x7mm Common Mode Filters ROHS