CT7-Y7Y5V1D222MSE
MFR.Part #
CT7-Y7Y5V1D222MSE
JLCPCB Part #
C20624361
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 400V Y1 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS