MZ21-P101RMGBF1E2S
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
MZ21-P101RMGBF1E2S
JLCPCB Part #
C20624336
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+85℃ 100Ω 270V 5mm ±20% 插件,P=5mm PTC Thermistors ROHS