RAG-06K101JT
MFR.Part #
RAG-06K101JT
JLCPCB Part #
C20624335
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS