TD03G1001DT
MFR.Part #
TD03G1001DT
JLCPCB Part #
C20624323
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS