RVS05K1004FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RVS05K1004FT
JLCPCB Part #
C20624319
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS