FNR-14K271
MFR.Part #
FNR-14K271
JLCPCB Part #
C20624309
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
175V 225V 270V 455V 50A 600mW 65J 750pF 插件,P=7.5mm Varistors ROHS