CT7-Y12Y5V1E472MSE
MFR.Part #
CT7-Y12Y5V1E472MSE
JLCPCB Part #
C20624292
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 400V Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS