FNR-10K390
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
FNR-10K390
JLCPCB Part #
C20624284
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.6nF@1kHz 25V 31V 39V 4.6J 50mW 5A 77V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS