THR1210G1004DT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
THR1210G1004DT
JLCPCB Part #
C20616282
Package
1210
Description
1MΩ 333mW ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS