TD05G2003BT
MFR.Part #
TD05G2003BT
JLCPCB Part #
C20606784
Description
100mW 200kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS