TE05G4991BT
MFR.Part #
TE05G4991BT
JLCPCB Part #
C20606783
Description
125mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS