YJQ20N04AQ
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
YJQ20N04AQ
JLCPCB Part #
C20605910
Package
DFN3333-8L
Description
15mΩ@10V 2.5V@250uA 20A 21W 40V N-Channel DFN3333-8L MOSFETs ROHS