YJD106506PQG2
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
YJD106506PQG2
JLCPCB Part #
C20605563
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+175℃ 1.5V@6A 21A 25uA@650V 650V 65A TO-220-2 SiC Diodes ROHS