SMDJ100CA
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMDJ100CA
JLCPCB Part #
C20604859
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 100V 123V 162V 18.52A@10/1000us 3kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS