SMAJ64CAQ
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMAJ64CAQ
JLCPCB Part #
C20604169
Package
SMA(DO-214AC)
Description
103V 1uA 3.9A@10/1000us 400W@10/1000us 64V 78.6V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS