SMAJ51CAQ
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMAJ51CAQ
JLCPCB Part #
C20604155
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 4.9A@10/1000us 400W@10/1000us 51V 62.7V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS