MD160S08NM3
MFR.Part #
MD160S08NM3
JLCPCB Part #
C20601880
Package
NM3
Description
-40℃~+150℃ 1.75V@300A 1.8kA 160A 500uA 800V Three-Phase Rectifier NM3 Bridge Rectifiers ROHS