MT40A1G16KH-062E AUT:E TR
Extended
Manufacturer
Micron Tech
MFR.Part #
MT40A1G16KH-062E AUT:E TR
JLCPCB Part #
C20539918
Package
96-FBGA (9x13)
Description
-40℃~+125℃ 1.14V~1.26V 1.6GHz 16Gbit 96-FBGA (9x13) SDRAM ROHS