RD1H338M1835MBB180
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
RD1H338M1835MBB180
JLCPCB Part #
C20539366
Package
Plugin,D18xL35mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 3300uF 35mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS