KMG200V330UF18*35
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
KMG200V330UF18*35
JLCPCB Part #
C20539321
Package
Plugin,D18xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2000hrs@105℃ 200V 330uF 35.5mm 7.5mm 705mA@120Hz ±20% 插件,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS