TDA450V180UF25*35
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
TDA450V180UF25*35
JLCPCB Part #
C20539312
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25.4mm 35mm 450V 750mA@120Hz ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS