NXA25V330UF08*15
MFR.Part #
NXA25V330UF08*15
JLCPCB Part #
C20539308
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 15mm 25V 3.5mm 330uF 7000hrs@105℃ 840mA@100kHz 87mΩ@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS