HVR6800001503JAC00
MFR.Part #
HVR6800001503JAC00
JLCPCB Part #
C20500224
Package
Axial
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W Metal Film Resistors ±200ppm/℃ ±5% Axial Through Hole Resistors ROHS