HVR6800001004JAC00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HVR6800001004JAC00
JLCPCB Part #
C20499642
Package
Axial
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Axial Through Hole Resistors ROHS