ECR1HPT330MLL063011
- MFR.Part #
- ECR1HPT330MLL063011
- JLCPCB Part #
- C216549
- Package
- Plugin,D6.3xL11.5mm
- Description
- 11.5mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS