ECR1HPT220MLL050011
MFR.Part #
ECR1HPT220MLL050011
JLCPCB Part #
C216548
Package
Plugin,D5xL11.5mm
Description
11.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS