CRMA1210AF549KDKEF
MFR.Part #
CRMA1210AF549KDKEF
JLCPCB Part #
C20344653
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 350mW 549kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS