SMDJ24CA
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C215903
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 24V 30.7V 38.9V 3kW@10/1000us 77.1A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS