RL0402E018M300K
Extended
- Manufacturer
- RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
- MFR.Part #
- RL0402E018M300K
- JLCPCB Part #
- C20954
- Package
- 0402
- Description
- -55℃~+85℃ 1 10uA 18V 3pF 50V ESD IEC 61000-4-2 0402 Varistors ROHS