NCE30H15
MFR.Part #
NCE30H15
JLCPCB Part #
C191379
Package
TO-220-3L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2V 130W 150A 30V 3mΩ@10V 563pF 5nF TO-220-3L MOSFETs ROHS