RLSD32A121V
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
RLSD32A121V
JLCPCB Part #
C20939
Package
SOD-323
Description
1 120pF 12V 13.3V 15A@8/20us 1uA 25.9V 300W@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS