MAX1928EUB15+T
MFR.Part #
MAX1928EUB15+T
JLCPCB Part #
C2072780
Package
MSOP-10
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.2MHz 1.5V 2.6V~5.5V 800mA Buck Buck Built-in Fixed Yes MSOP-10 DC-DC Converters ROHS