MAX6315US48D2+T
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX6315US48D2+T
JLCPCB Part #
C2070509
Package
SOT-143-4
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1V~5.5V 20ms 4.8V Active Low No Open Drain Power Supervisor Yes SOT-143-4 Supervisor and Reset ICs ROHS