MAX6463UR31+T
MFR.Part #
MAX6463UR31+T
JLCPCB Part #
C2069752
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 14us 1V~6V 3.1V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS