MAX6466UR29+T
MFR.Part #
MAX6466UR29+T
JLCPCB Part #
C2066247
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.2V~6V 150ms 2.9V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS