MAX6380UR39+T
MFR.Part #
MAX6380UR39+T
JLCPCB Part #
C2066201
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1V~5.5V 3.9V Active Low No No Open Drain Voltage Detector SOT-23-3 Supervisor and Reset ICs ROHS