EKHE451VSN471MQ50S
MFR.Part #
EKHE451VSN471MQ50S
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.4738A@50kHz 2000hrs@105℃ 25.4mm 450V 470uF 50mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS