RL16-1100
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
RL16-1100
JLCPCB Part #
C20844
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
11A 13.5s 13mΩ 16V 18.2mm 22A 3.7W 3mΩ 40A 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS