CY15B016Q-SXET
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY15B016Q-SXET
JLCPCB Part #
C2063128
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 16Kbit 16MHz 2.7V~3.65V SPI SOIC-8 FRAM ROHS