XMC7100-F144K2112AA
MFR.Part #
XMC7100-F144K2112AA
Description
-40℃~+125℃ 100MHz、250MHz 116 128KB 2.112MB 2.7V~5.5V 32 Bit 384KB ARM Cortex-M7、ARM Cortex-M0+ Built-in+External FLASH - Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS