IKQ150N65EH7XKSA1
MFR.Part #
IKQ150N65EH7XKSA1
JLCPCB Part #
C20191012
Description
-40℃~+175℃ 1.65V@150A,15V 160A 2.9V@1.32mA 301nC@150A,15V 341ns 45ns 5.4mJ 5.8mJ 621W 650V 8.128nF@25V 84ns TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS