SM4NT78CA
Extended
Manufacturer
Formosa Microsemi Co. Ltd.
MFR.Part #
SM4NT78CA
JLCPCB Part #
C20188884
Description
-55℃~+150℃ 126V 3.18A 400W@10/1000us 5uA 78V 95.8V Bidirectional TVS SOD-123NT ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS