SM4NT200A
Extended
Manufacturer
Formosa Microsemi Co. Ltd.
MFR.Part #
SM4NT200A
JLCPCB Part #
C20188846
Package
SOD-123NT
Description
-55℃~+150℃ 1.24A@10/1000us 200V 247V 324V 400W@10/1000us 5uA TVS Unidirectional SOD-123NT ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS