SM4NT100CA-Q1
Extended
Manufacturer
Formosa Microsemi Co. Ltd.
MFR.Part #
SM4NT100CA-Q1
JLCPCB Part #
C20188844
Package
SOD-123NT
Description
-55℃~+150℃ 100V 123V 162V 2.47A 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SOD-123NT ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS