SM4F36CA-MS
Extended
Manufacturer
Formosa Microsemi Co. Ltd.
MFR.Part #
SM4F36CA-MS
JLCPCB Part #
C20188839
Package
SOD-123S
Description
-55℃~+150℃ 36V 400W@10/1000us 44.2V 58.1V 5uA 6.8A@10/1000us Bidirectional TVS SOD-123S ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS