SM4F16A-MS
Extended
Manufacturer
Formosa Microsemi Co. Ltd.
MFR.Part #
SM4F16A-MS
JLCPCB Part #
C20188832
Package
SOD-123S
Description
-55℃~+150℃ 15.3A@10/1000us 16V 19.7V 26V 400W@10/1000us 5uA TVS Unidirectional SOD-123S ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS